O Nas

Willa  Słoneczna znajduje się w centrum Busko-Zdrój w bliskiej odległość Parku Zdrojowego to nowoczesny, komfortowy pensjonat Busko Zdroj. Doskonała lokalizacja idealnie sprawdzi się dla osób, które planują pobyt rehabilitacyjno-wypoczynkowy. Każdy z naszych gości może skorzystać z  naszej bazy zabiegowej, w budynku znajduje się stołówka z całodziennym wyżywieniem. Busko Zdrój noclegi z wyżywieniem to tylko Słoneczna.Posiadamy odpowiednie pokoje dla kuracjuszy na pobyty lecznicze, wypoczynkowe, biznesowe jak i rodzin na pobyty weekendowe. Dysponujemy  miejscami noclegowymi w pokojach 1,2, 3-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Wszystkie pokoje wyposażone są w lodówki,czajniki elektryczne, talerzyki, szklanki i komplet niezbędnych sztućcy. Obiekt posiada też pokoje z wejściami z zewnątrz budynku, co daje dużą niezależność naszym gościom.

Rezerwacja dostępna pod numerem telefonu (41) 378 78 32 lub 728 633 533 lub e-mailem:pensjonatsloneczny@wp.pl

 Masz pytanie odnośnie naszej oferty zadzwoń a my chętnie odpowiemy:728-633-533

 Jak do nas dojechać?

Do Buska – Zdroju można dojechać autobusem z wielu miast w Polsce: Kielc, Krakowa, Warszawy, Katowic, Sosnowca, Tarnowa, Łodzi, Lublina, Wrocławia, Jasła, Żywca, Krynicy, Muszyny. Ponadto Busko posiada połączenia mikrobusami z Kielcami, Pińczowem, Solcem Zdrojem, Nowym Korczynem, Sosnowcem oraz Krakowem.

W centrum miasta obok pl. Zwycięstwa, znajduje się przystanek autobusowy. Dworzec autobusowy usytuowany jest w części uzdrowiskowej miasta przy ul.Waryńskiego.

Dworzec PKS: ul. Waryńskiego, tel. (41) 378 35 49,
Taxi tel: 41-378-23-27,
Willa Słoneczna