O Nas

Willa Słoneczna to komfortowy pensjonat w pobliżu pięknego odnowionego Parku Zdrojowego w centrum uzdrowisko Busko-Zdrój w bliskiej odległość od nowej Tężni Solankowej.

Nasz ośrodek idealnie sprawdzi się dla osób, które planują pobyty turystyczne jak i  rehabilitacje. W naszym ośrodku świadczymy usługi rehabilitacyjne, leczymy choroby zwyrodnieniowe, kostne, reumatyczne, skórne, ortopedyczne i neurologiczne. Oferujemy pobyty rehabilitacyjne, lecznicze, rekonwalescencyjne, regenerujące i relaksacyjne. Każdy z naszych gości może skorzystać z naszej bazy zabiegowej, w budynku znajduje się stołówka z całodziennym wyżywieniem. Jeśli wybierasz się do Busko-Zdrój to noclegi z wyżywieniem to tylko Willa Słoneczna. Dysponujemy miejscami noclegowymi w pokojach 1,2, 3-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki, lodówki, czajniki elektryczne, talerzyki, szklanki i komplet niezbędnych sztućców, większość pokoi ma klimatyzacje. Obiekt posiada też pokoje z wejściami z zewnątrz budynku, co daje dużą niezależność naszym gościom.

Rezerwacja telefoniczna: 41 378 78 32 lub 728 633 533 , e-mailem: pensjonatsloneczny@wp.pl  Jak do nas dojechać? Do Buska – Zdroju można dojechać autobusem lub pociągiem z wielu miast w Polsce: Kielc, Krakowa, Warszawy, Katowic, Sosnowca, Tarnowa, Łodzi, Lublina, Wrocławia, Jasła, Żywca, Krynicy, Muszyny. Ponadto Busko posiada połączenia mikrobusami z wieloma miastami w Polsce.
Willa Słoneczna