O Nas

Już od dzisiaj niepowtarzalny pobyt 6-dni/5 nocy dla 1 osoby z wyżywieniem i pakietem zabiegów już za 699 zł. do 15-03-2022. Zapraszamy

Willa Słoneczna to komfortowy pensjonat w pobliżu pięknego odnowionego Parku Zdrojowego w  centrum uzdrowisko Busko-Zdrój w bliskiej odległość od nowej Tężni Solankowej. Willa Słoneczna idealnie sprawdzi się dla osób, które planują pobyty turystyczne jak i  rehabilitacje. W naszym ośrodku leczymy choroby zwyrodnieniowe, kostne, reumatyczne, skórne, ortopedyczne i neurologiczne. Oferujemy pobyty rehabilitacyjne, lecznicze, rekonwalescencyjne, regenerujące i relaksacyjne. Willa Słoneczna wprowadza w zakres swojej oferty rehabilitacje po Covid-19 dla osób po przebytej chorobie wg. pionierskiego programu rehabilitacji po Covid-19. Każdy z naszych gości może skorzystać z naszej bazy zabiegowej, w budynku znajduje się stołówka z całodziennym wyżywieniem. Jeśli wybierasz się do Busko-Zdrój to noclegi z wyżywieniem to tylko Willa Słoneczna. Dysponujemy miejscami noclegowymi w pokojach 1,2, 3-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki, lodówki, czajniki elektryczne, talerzyki, szklanki i komplet niezbędnych sztućców. Obiekt posiada też pokoje z wejściami z zewnątrz budynku, co daje dużą niezależność naszym gościom.

Rezerwacja telefoniczna: 41 378 78 32 lub 728 633 533 , e-mailem: pensjonatsloneczny@wp.pl
Masz pytanie odnośnie naszej oferty zadzwoń a my chętnie odpowiemy.

Jak do nas dojechać?

Do Buska – Zdroju można dojechać autobusem z wielu miast w Polsce: Kielc, Krakowa, Warszawy, Katowic, Sosnowca, Tarnowa, Łodzi, Lublina, Wrocławia, Jasła, Żywca, Krynicy, Muszyny. Ponadto Busko posiada połączenia mikrobusami z wieloma miastami w Polsce.

Willa Słoneczna