O Nas

Willa Słoneczna

Idealne miejsce

Pensjonat Słoneczna to kameralny obiekt w pobliżu pięknego odnowionego Parku Zdrojowego w centrum uzdrowiska Busko-Zdrój w bliskiej odległości Tężni Solankowej. Tak komfortowe położenie pozwala ,że nasi Goście mogą korzystać ze wszystkich dostępnych atrakcji oferowanych przez miasto Busko Zdrój .
Nasz pensjonat idealnie sprawdzi się dla osób, które planują pobyty turystyczne , służbowe  jak i lecznicze i rehabilitacje. W obiekcie  leczymy choroby zwyrodnieniowe, kostne, stawowe, reumatyczne, skórne, ortopedyczne i neurologiczne. Oferujemy pobyty rehabilitacyjne i lecznicze 7-10-14 dniowe, rekonwalescencyjne, regenerujące i relaksacyjne. Każdy z naszych gości może skorzystać z naszej bazy zabiegowej a także z całodziennego wyżywienia.

Do Państwa dyspozycji oddajemy komfortowe klimatyzowane pokoje  1, 2, 3-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym. Ponadto na wyposażeniu znajduje się wygodne łóżka, telewizor, lodówka, łazienka z kabiną prysznicową , biurko nadające się do pracy , zestaw do parzenia kawy i herbaty ,talerzyki, szklanki i komplet niezbędnych sztućców oraz WiFi.  Obiekt posiada też pokoje z wejściami z zewnątrz budynku, co daje dużą niezależność naszym gościom.

Kontakt